Kontakt

Adresa: MUDr. Jana Vašinová
Křenová 73
602 00 Brno
Telefon: 543 255 048
Mobil: 733 676 181
Objednávání: objednat se lze pouze telefonicky na výše uvedených číslech.
Email: ambul@gyn-vas.cz
(recepty, výsledky cytologie a dotazy na sestru)
 

vasinova@gyn-vas.cz
(pro odborné dotazy a konzultace lékařem)

  Dovolujeme si upozornit, že emaily jsou čteny pouze v ordinačních hodinách. Nejsou čteny mimo ordinační dobu, o víkendu, svátcích a dovolené!! Email také neslouží k řešení akutních obtíží.
Web: www.gyn-vas.cz

Jak nás najdete

  • Mapa
  • ambulance sídlí ve 4. patře budovy č. 73 s bezbariérovým vstupem a výtahem (vchod vedle obchodu potravin „Žabka“, dříve „Billa“).
  • vstupní dveře budovy jsou zamčené, po zadání kódu pro naši ambulanci – pozor, nově je kód 150 – vám asistentka dálkově otevře.
  • MHD: tramvaje č. 8, 10 nebo 12 z Hlavního nádraží směrem do Líšně nebo Juliánova, vystoupit na zastávce Masná (2. zastávka), rohová budova asi 30m zpět do města.
  • autem: parkovat lze v podzemních garážích, maximálně 1 hodinu zdarma, vjezd z vedlejší budovy Křenová 71 (prosklená budova s lékárnou). Závoru vám otevřeme po zadání kódu naší ambulance – „150“ a zvoneček. V garážích sledujte cedule které vás navedou na parkovací místa „hosté“. Je potřeba dát pozor na výtah – z garáží vedou jak do budovy č. 71, tak k nám do budovy č. 73 (výtah v nejzažší části garáží). Případně možno parkovat v okolních ulicích, nejlépe v ulici Masná. Za kancelářskou budovou „U Zderada“ je větší parkoviště.
  • Lékárna a ambulance dětského lékaře je v sousední budově Křenová 71

Napsat komentář